Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 39 чоловік

Новини

Маленька школа для важливих людей На початку 20 століття українська громада села приймає рішення: на клаптику землі, що належав українцям, збудувати школи і читальню. Будівництво розпочалося 1907 році і повністю завершилось у 1911 році (дуже довго на даху школи стояв металічний знак - прапорець з тризубом і датою 1911 - так було прийнято для більшості будівель того часу, що зводилися на кошти громади). Будівля була добротною, покритиа бляхою, мала 4 класні кімнати, була початковою. Такою вона була і в 30-ті роки (до речі, в той час в селі було дві початкові школи). Викладання велось польською мовою. Вчителі (їх було 6) були поляками, лише 1 українець.Завідуючий школою теж був поляк. Великі зміни відбулися в житті школи - вона стала державною, а навчання - безплатним. У школі вперше вільно залунала рідна українська мова. Школу відділено від церкву. Анавчання і виховання учнів поставлено на матеріалістичні основи. Зсічня 1940 року Підгорецька семирічна школа почала працювати за радянськими програмами і підручниками. У 1939-40-му роках тут навчалося 389 учнів. Школа мала 7 класних кімнат. При школі успішно працювали вечірні курси по ліквідації неписьменості і мало писемності серед дорослих. У1960 році школа стає восьмирічною. Канули у вічність ті часи, коли в селі панувала темрява і неписьменість. Осередками освіти стали восьмирічна і початкова школи. У восьмирічній школі навчалося 185 учнів, у початковій - 56. В обох школах працювало 14 вчителів, була комсомольська організація. При восьмирідній школі працювала школа передового досвіду вчителів 1-4 класів. З 1946 по 1965 рр. школа випустили з своїх стін 467 учнів. Крім того в 1945 - 50 - му роках та в 1960 - році тутт працювала вечірня школа сільської молоді, яку закінчило 69 чоловік. Близько 150 випускників школи здобули середню, а 20 - вищу освіту. У 1969 році, за проведеною в Австро - Угорщині шкільною реформою, встановлюється загальнообов'язкове початкове навчання дітей віком від 6 до 14 років; школа стає двокласною і передається у віданні церкви під державну опіку. В селі на той час було 216 дітей шкільного віку, однак школу відвідувало лише 55-60 %. Навчання велось польською мовою, проте викладалась і українська мова. У 1989 році школа стала дев'ятирічною, а у 2014 році реорганізовано у Підгорецький НВК, відкрито різновікову дошкільну групу з короткотривалим перебуванням дітей на 15 місць. 21 жовтня 2012 році школа святкувала 100-літній ювілей. За час незалежної Українишкола випустистила 400 учнів. З 1.09.2019 рокунавчається 54 учні, 11 дошкільнят, 18 вчителів. Педагогічний колектив працює над науково-методичною проблемою " Сучасні підходи до організації освітнього процесу в умовах реформування української освіти"

«Єдине вікно послуг» від ДСЗ: інформація, допомога, підтримка

Сервіс «Єдине вікно послуг» від Державної служби зайнятості об’єднав 459 програм підтримки для ВПО, людей з інвалідністю та ветеранів, які працюють у регіонах України. Вони допомагають з тимчасовим житлом, пропонують перенавчання з подальшим працевлаштуванням, надають гранти на відновлення бізнесу та багато іншого.
Для зручності вся інформація про послуги недержавних і громадських організацій зібрана в одному місці. Кожен, хто потребує допомоги, може самостійно переглянути інформацію про наших партнерів на сайті Державної служби зайнятості, перейшовши у розділ «Єдине вікно послуг»:
Також, звернувшись до найближчого центру зайнятості, можна отримати не тільки супровід у працевлаштуванні та кар’єрне консультування, а й інформацію щодо:
– відновлення документів;
– гуманітарної і психологічної допомоги;
– соціального захисту;
– отримання житла;
– медичного обслуговування;
– грантів для розвитку й відкриття власної справи;
– безоплатного навчання й перекваліфікації;
Детальніше про сервіс – за покликанням https://dcz.gov.ua/onewindow.
Громадські організації можуть самостійно подати свої дані в «Єдине вікно послуг» та після перевірки стати партнерами служби зайнятості. Запрошуємо до співпраці!

"
За ініціативи самих захисників Донецького аеропорту, які пройшли 242 дні пекла, цього дня вшановуємо тих, хто тримав оборону летовища з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року.
Славнозвісна фраза "Вони вистояли - не вистояв бетон"- увійшла в історію сучасної України. Сильні, незламні, сталеві, справжні патріоти. Вони змусили захоплюватися собою навіть противника.
Адже це саме ворог назвав їх «кіборгами», маючи на увазі те, що лише роботи можуть витримати таку складну боротьбу в таких пекельних умовах. Але вони – не роботи. Вони – люди і вони – українці.
Не забуваймо вірних синів України!
Вшануймо безстрашних Героїв тихою молитвою!
Слава Україні! Героям Слава!

Напередодні Різдва та Нового року відбулося чудове свято у нашому закладі.Більше фото на наші сторінці у фейсбук!

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року, покликане об'єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.
А ми як українські дівчата теж в'язали хустки. Приєдналися до флешмобу "Одягни хустку".Більше фото на нашій сторінці у фейсбук!

За новим календарем 6 грудня ми святкуємо день святого Миколая . Також цього року це свято співпало з Днем Збройних Сил України , дуже хочеться ,щоб наші воїни відчули це свято, яке уособлює в собі нашу любов і повагу до них, нашу гордість та впевненість у їхніх силах та перемозі над ворогом.

Дякуємо усім небайдужим , хто допомагав зібрати подаруночки для наших захисників: працівникам та вихованцям дитячого садочку та педачогічному , учнівському, батьківському колективам школи. Ще раз переконуюсь - у нашому селі живуть найкращі, найдобріші, щедрі та небайдужі люди.
Одні хлопці вже отримали подарунки, а на когось ще чекає попереду. Але дорогі наші захисники пам'ятайте, що ми кожної хвилини молимося за Вас і чекаємо Вашого повернення додому з Перемогою. Миру та Перемоги нам усім.
Маленький звіт у відео на нашій сторінці у фейсбук!

Чудове свято – день Святого Миколая. Воно дуже важливе для дітей, і по-особливому прекрасне. Це свято наповнене дивом і добром. Всі чекають дива, навіть дорослі, і воно дійсно прийде, тільки потрібно повірити.
Завітав Святий Миколай на свято до вихованців дошкільної групи "Бджілка" та учнів 1-9 класів. Побажав дітям бути чемними, добрими, справедливими, шанувати і допомагати своїм батькам.
Щедрими помічниками Миколая стали ПП"Агрофірма "Лугове" та голова Золочівської районної ради Орест Кавецький.Щиро дякуємо!

Сьогодні перед нами оживуть вечорниці в ніч на Андрія.Тож давайте завітаємо до однієї з українських хат, де на нас уже чекають добра господиня ,щедрий господар та весела молодь…
Добрий вечір, добрим людям
Радо вас вітаємо.
Українські вечорниці
Ми розпочинаємо!

29 листопада 2023 о 20:45 | Кавчинський О. М. | немає коментарів

Голод… страшне слово, щодо цього часу болем відкликається в серцях людей, і не тільки тих, що пережили ті страшні роки, а й представників сучасного покоління. За що ж народ України платив таку дорогу ціну? За що й чому? Ці питання нас хвилюють і понині, коли ми згадуємо роки Голодомору. Всі ми, хто живе на Україні повинні пам’ятати про наслідки Голодомору 1932-1933 р.р.

Вшановуючи пам'ять невинним жертвам Голодомору 1932-1933р.р. учні з’ясували, що кожна голодна смерть – ганебне явище для людської цивілізації. Цього року, 25 листопада, Україна відзначає 90-і роковини Голодомору 1932–1933 рр.

24 листопада 2023 о 20:49 | Кавчинський О. М. | немає коментарів

22 листопада вихованці дошкільної групи "Бджілка"Підгорецького ЗЗСО проводжали осінь та зустрічали зиму.
Дякуємо нашим Захисникам,що мали змогу вивчити та продемонструвати таночки, пісні та вірші батькам та гостям свята.
Відчуйте атмосферу,яка у нас панувала, переглядаючи відео та фотографії на нашій сторінці у фейсбук!

22 листопада 2023 о 20:51 | Кавчинський О. М. | немає коментарів

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.
З 13 по 17 листопада в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях , дорогах, у транспорті.
У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: "Будь помітним на дорозі" (1-9класи); бесіди «Свідомий пішохід», «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху», «Правила дорожнього руху: знай і завжди їх пам'ятай!». Учні закріпили і актуалізували знання про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях, розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми.
Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

17 листопада 2023 о 20:55 | Кавчинський О. М. | немає коментарів

У складні часи важливо мати місце, оточення та час для вивільнення накопичених емоцій, переживання болю, суму,гніву, перевтоми, безсилля, тривоги.
Дякуємо фахівцям Центру психологічного супроводу та підтримки Мальтійської служби допомоги, яка вже вдруге завітала до закладу та підготували для вчителів та учнів цікаві способи, як можна допомогти собі справитись з сильним стресовим навантаженням в школі та зменшити напругу.
Спокій і стресостійкість вчителя та учня є ключовими елементами навчання.Вкрай важливо піклуватися про себе та віднаходити власні ресурси стійкості та життєві сили.
"Стілець Слави", "Дихання по квадрату", " Чотири стихії".